Ana sayfaHakkımızdaÜrünlerimizOtomasyonlarSerigrafi Bilgi Bankasıİletişim
LUSSO SERİGRAFİ MAKİNELERİ
Türkiye'nin en çok satan markası
Vizyon - Misyon
Referanslarımız
Üyeliklerimiz
İş Olanakları
Fuar Katılımları
Yurt Dışı Bayilerimiz
Vergi Bilgileri
Banka Hesap Bilgileri
Bize Ulaşın
Hakkımızda

Firmamız 2000 yılında reklam ajansı olarak Balıkesir ili Bandırma ilçesinde kurulmuştur.
2004 yılından itibaren fason flock ve sim baskısı ile işleri yapılmaya başlanmıştır.
2007 yılına kadar davetiye endüstrisine fason flok ve sim işleri yapan firmamız 2008 yılında Adapazarı'nda makine üretimine başlamış 2011 yılında baskı ve makine üretimi işlerinin tümünü Bandırma'da toplamıştır.LUSSO serigraf baskı makineleri markamız şirketleşerek , Banmakser Makine ve Serigraf Sanayi Ticaret Ltd.Şti adını almıştır..Firmamız 2 ortaklı olup kendi binasında faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin ana hedefi baskı endüstrisine ; en uygun fiyatla,basit çalışma prensiplerine sahip ve kolay kullanımı olan makineler üreterek kullanıcılara sunmaktır.Bu prensip 2012 yılından bu yana sektörde pazar lideri olmamızı sağlamıştır.

Makinelerimiz fiyatı ,basit çalışma mantığı ve kolay kullanımı ile yurtdışında da tercih edilmektedir.Sektörde faaliyet gösteren birçok firma ve atölye makinelerimizin bu özellikleri sayesinde makine sahibi olmuş ve üretim kapasitelerini arttırma olanağı bulmuştur.

Makinelerimizde kullanılan pnömatik çalışma sistemi makinelerde yaşanabilecek olası problemleri süratle tespit ederek, kolayca giderebilmenizi sağlar.Basit tasarlanmış makine ayar elemanları farklı özellikteki,kalınlıkta malzemeye baskı yapmanızı sağlayacaktır.

Makinelerimizin konstrüksiyonunu oluşturan sigma alüminyum profiller makinelerinizin hada hızlı üretilebilmesini sağlamakta,sağlamlığı ile göz doldururken,makinelerin genel konseptini gözalıcı bir şekilde etkilemektedir.

Nakliye giderlerinin yüksekliği ve iş yerlerindeki ciddi yer problemi makinelerimizi olabildiğince kompakt ve masaüstü makineler olarak tasarlamamıza neden olmuştur.


 
Ana sayfaHakkımızdaÜrünlerimizOtomasyonlarSerigrafi Bilgi Bankasıİletişim